Kikonia'da Sanat Yapın!

Kikonia'da tüm sanat biçimlerine değer veriyoruz. İster resim, müzik, fotoğraf, şiir, dans vb. sanatçı olun, sizi memnuniyetle bekliyoruz.

Misyonumuz

Kikonia sadece misafirlerin konaklaması için süitler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda misafirler ve katılımcılar için sanatın sergileneceği modern bir çağdaş sanat galerisi ve aynı zamanda konuk sanatçıların aktif olarak sanatlarını yapabilecekleri atölye veya ortam da sunuyor. Misyonumuz Akçapınar köyüne sanat getirmek ve onu otantik Türk köy deneyimiyle birleştirmektir. Konuk sanatçılarımızın Kikonia ailesinin bir parçası olmasını ve sanat ve renk dolu, sıcak ve davetkar bir atmosferde katılımcılarla bir arada olmayı diliyoruz.

Vizyonumuz

Yıl boyu dönüşümlü sergiler yapmak istiyoruz, KikoniArt'ın hangi disiplinde olursa olsun tüm sanatseverleri kucaklayan yaşayan bir galeri ve ortam olmasını istiyoruz. Katılımcıların hem bir şeyler öğrenebilecekleri, hem de harika bir akşam geçirebilecekleri interaktif etkinlikler ve deneyimler sunmak istiyoruz. Resimden fotoğrafa, heykelden edebiyata, müzikten beden çalışmalarına, sinemadan gastronomiye kadar sanatçıların yeteneklerini diledikleri formda sergilemeleri için ortam hazırlıyoruz.

İşbirliği nasıl yapabiliriz?

Lütfen sanatçı giriş formumuzu doldurun, sizinle iletişime geçelim!