Süitlerimiz

Eşsiz süitlerimizin her birinin adının esın kaynağı Akçapınar'ın beyaz leylekleridir. Süitlerin isimlerinin kuşun adı olan Ciconia Ciconia'nın göç yolları üzerindeki farklı ülkelerin dillerindeki karşılığı olduğunu görüyoruz. Her süit tamamen benzersiz ve biri sonrakinden farklı olup, hepsi de harika olanaklar ve deneyimler sunar.

Cigüeña Süit

Çağdaş tasarıma, geniş atmosfere ve güzel deniz ve vadi manzarasına sahip 2 yatak odalı büyüleyici ev

Roda Süit

Bu çarpıcı süit, Gökova Körfezi manzarasına nazır geniş ve tam donanımlı bir teras ile Akyaka tarzı geleneksel yüksek sundurma tavan sunar

Leylek Süit

En üst katta yer alan Leylek, Akyaka tarzı geleneksel yüksek sundurma tavanlar, iki balkon ve inanılmaz Gökova Körfezi manzarası sunmaktadır.

Korongo Süit

Panoramik Gökova Körfezi manzarasına sahip muhteşem terasına ek olarak Korongo, otantik bir his uyandıran modern ve çağdaş bir mimari sunmaktadır.

Pelargos Süit

Pelargos, konforlu ve rahat bir kaçamak için mükemmel bir yerdir. Sabah kahvenizin keyfini Gökova Körfezi'ne bakan deniz manzaralı balkonunuzda çıkarın.

Stork Süit

İçeri girdiğinizde, konaklamanıza yaratıcılık katan sanatsal zeminlerle karşılanacaksınız. İster kanepede kıvrılın, ister Kikonia güvertesine bakan bir fincan kahvenin tadını çıkarın, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Aist Süit

Aist, modern çağdaş mimari ve antik çağın mükemmel karışımını sunar. Açık konsepti ile bu süit gerçekten eşsiz ve romantik bir kaçamak için mükemmeldir.

Kōnotori Süit

Geniş ve ferah pencereler, Akçapınar Köyü'nün ışığını ve havasını bu aydınlık ve uyumlu alana taşıyor. Özel bahçesi ve iki yatak odası ile Kōnotori, gerçekten çok yönlü ve konforlu bir deneyimdir.

Saaras Süit

Saaras, beton brut mimari tasarımı ve açık konsepti ile çağdaş ama rahat bir konaklama sağlar. Duvarlarda yer yer hafif mürdüm rengi eşliğinde, özel bahçesiyle dinlendirici bir yemek deneyimi sunmaktadır.

Dubleks Yuva

Bu özel süit, Kōnotori ve Saaras'ın lüks aile tarzı yaşam alanına dönüşümüdür. 3 yatak odası, 2 banyo, 2 mutfak, 2 oturma odası ve 2 özel bahçesi ile Dubleks Yuva, muhteşem manzaralar ve harika bir deneyim sunarken sizin ve ailenizin her türlü ihtiyacını karşılayabilir.